משלוחים

משלוחים של אוכל למשרד

יש לכם עסק קטן עם משרד שאתם מנהלים מזה שנים? אם כך, בוודאי לאורך השנים האלה כבר יצא לכם להתמודד לא פעם עם הרעב שמגיע עם שעות העבודה המרובות. אפילו אם מביאים אוכל מהבית בשלב מסוים הוא נגמר, ומה עושים אם בכל זאת צריך להישאר עוד כמה שעות במשרד? לא תמיד קל להתמודד עם העניין הזה ולכן כדאי לקחת בחשבון את האפשרות של הזמנת משלוחים של אוכל לעבודה. היום, כאשר אתם לא חייבים להזמין רק פיצה משלוחים אלא תוכלו גם לבחור לעצמכם סושי משלוחים או אפילו המבורגר משלוחים, אפשר גם לאכול בריא. לכן זה לא משנה איפה המשרד שלכם נמצא וזה אפילו לא חשוב אם אתם מתכוונים לאכול לבד או עם עובד או שניים, כי בכל מקרה תוכלו להזמין משלוחים של אוכל טוב.

משלוחים – להזמין בצורה חכמה

כשמדברים על הזמנת משלוחים צריך לשים לב היטב לאיפה פונים ואיזה סוג של אוכל בדיוק מזמינים. העניין הוא שממש כמו שלא נאהב את האוכל בכל מסעדה שנגיע אליה לאכול, כך גם לא תמיד האוכל במשלוחים מספיק טעים. יתרה מכך, לא אחת קורה שאנחנו אוכלים במסעדה כלשהי אך בסופו של דבר כשמזמינים ממנה הביתה זה לא יוצא טעים כל כך. לכן חשוב לבדוק כמה פרטים מראש, כמו לדוגמה, האם מדובר על מסעדה שקיימת כבר שנים ושיש לה ניסיון עשיר במשלוחים? האם זו מסעדה שאפשר למצוא הרבה המלצות חמות לגביה ולגבי השירות שהיא מציעה? בדקו האם אתם גם יכולים להיכנס מהמחשב במשרד לאתר של המסעדה ולבצע את כל ההזמנה אונליין כי זה הרבה יותר נוח. בנוסף, יש גם מסעדות שנותנות הנחות מסוימות ללקוחות שמזמינים מהן באינטרנט, אז למה לשלם יותר?

הגעת השליח למשרד

עוד פרט שכדאי לבדוק כשרוצים להזמין משלוחים למשרד, זו השאלה תוך כמה זמן השליח יגיע כי לפעמים יש לכך חשיבות מהותית. כלומר, אם אתם כל כך עסוקים  ויודעים שאין לכם הרבה זמן לאכול עד הישיבה הבאה, עדיף יהיה להזמין משלוח של אוכל רק ממסעדה שהשליח שלה באמת יגיע מהר. שימו לב גם לשאלה האם המחיר כולל את המשלוח או לא כי הכול ישפיע בסופו של דבר על המחיר. אתם תראו שמידי פעם להזמין אוכל מוכן למשרד זה בדיוק מה שיוכל לעשות את ההבדל בין יום עבודה פורה ומוצלח לבין יום שהוא פחות אפקטיבי.