אורבן קיטשן גבעתיים – ארוחות הבוקר של אורבן קיטשן

מעולם לא היה מהנה כל כך מלשבת במסעדה בית קפה שמצליח להציג בראווה את כל ניחוחות הערים המוכרות ביותר בעולם. בשעות היום ניתן ליהנות ממנות קלילות ומשובחות של קפה הביסטרו, בצהרים תוכלו ליהנות מאווירה אסיאתית-איטלקית- אמריקאית-וינאית ובשעות הערב המקום הופך להיות שלוחה של בתי הקפה הנפלאים של רחובות ספרד. אם גם אתם מעונינים להצטרף לחוויה תוכלו להגיע לרחוב ויצמן 45 בעיר גבעתיים ואם אתם מעוניינים שהחוויה תגיע אליכם תוכלו להזמין כל מנה בה תהיו מעוניינים ולאסוף אותה ב- TAKE AWAY או גבעתיים. אז מה יש לאכול?

 

 ארוחות הבוקר שלנו

אם אתם מעוניינים להגיע אל אורבן קיטשן גבעתיים בשישי שבת אנחנו מבטיחים לכם שלא תצטערו,שכן הביסטרו מציע היצע עשיר מאוד של ארוחות בוקר למבוגרים ולילדים מכל הסוגים, בכל הצבעים, הטעמים והריחות (יש גם אפשרות של הזמנת אוכל טייק אווי) . אם מדובר על ארוחת בוקר אורבנית ששות ערך לארוחת הבוקר הישראלית עם תוספות מיוחדות של מטבלי הבית, לחמים חמים ושתייה קרה וחמה. אפשרות נוספת היא ארוחת הבוקר הקלה המתאימה לאנשים ששומרים על דיאטה. ארוחה זו כוללת 2 ביצים עם סלט, לחמים, גבינות ושתייה לבחירה. באם אתם מעוניינים לחוות מדינות שונות על הבוקר בתפריט של אורבן קיטשן גבעתיים מאפשרים לכם לבחור מהי המדינה האהובה עליכם.

באם החלטתם שאתם מעוניינים באפשרויות נוספות של ארוחות בוקר מיוחדות הן ארוחת הבנדיקט שלנו הכוללת ביצים עלומות על לחם קאסטן חמאה ברוטב תרד והולדייז לבחירה עם סלמון מעושן / אווז מעושן / בנדיקט קלאסי, שקשוקה תרד ושמנת המוגשת במחבת לוהטת, ארוחת דואט שקשוקה, החל מהשעה 12:00 בצהריים תוכלו להינות מתפריט מלא, תפריט הבוקר שלנו מוגש בכל שישי שבת עד השעה 14:00

 

אורבן קיטשן וייצמן 45 גבעתיים

להזמנות: 03-571-1733